Hírek

Hírek Álláslehetőség a BMC-ben: videótechnikus

A Budapest Music Center új munkatársat keres videótechnikusi pozícióba.

A munkakör magában foglalja a Budapest Music Center zenei központ termeiben megrendezésre kerülő rendezvények videótechnikai kiszolgálását, a berendezések karbantartását, a külsős videós szolgáltatókkal való kapcsolattartást, valamit a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátását.

Jelentkezési feltételek:
– videótechnikusként szerzett minimum 3 éves tapasztalat, ideértve nemcsak a vetítéssel, hanem a videófelvétel előkészítéssel és készítéssel, – valamint archíválással kapcsolatos gyakorlatot,
– alapos eszközismeret,
– rendszeretet, megbízhatóság,
– barátságos, kiegyensúlyozott személyiség,
– kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előnyt jelent:
– kamerázással vagy vágással kapcsolatos tapasztalat.

Amit nyújtunk:
– bejelentett teljes munkaidős munkaviszony,
– magas technikai felszereltségű helyszín,
– igényes rendezvények,
– barátságos munkakörnyezet.

Jelentkezni szakmai életrajz megküldésével és fizetési igény megjelölésével 2022. október 17-ig lehet az office@bmc.hu címen.