Hírek

Hírek Álláslehetőség a BMC-ben: rendezvényszervező

A Budapest Music Center új munkatársat keres rendezvényszervező pozícióba.

A munkakör magában foglalja a Budapest Music Center zenei központ termeiben megrendezésre kerülő üzleti jellegű rendezvények szervezését, beleértve a rendezvény teljes körű előkészítést és lebonyolítását a technikai és catering feladatok összefogásával, az ügyféllel való kapcsolattartást, valamit a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátását, így az ajánlat készítést, a szerződéskötést és a számlázásra előkészítést.

Jelentkezési feltételek:
– a szakmában szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
– rendszeretet, precizitás, megbízhatóság,
– barátságos, kiegyensúlyozott személyiség,
– jó kommunikációs készség,
– angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előnyt jelent:
– 3 évet meghaladó gyakorlat.

Amit nyújtunk:
– bejelentett teljes munkaidős munkaviszony,
– igényes rendezvények,
– magas technikai felszereltségű helyszín, saját konyha,
– jó szakember kollegák,
– barátságos munkakörnyezet,
– a szezonon kívüli nyári hónapokban kedvezőbb munkarend.

Jelentkezni szakmai életrajz megküldésével és fizetési igény megjelölésével 2022. augusztus 19-ig lehet az office@bmc.hu címen.